• sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • sns01

Multifunction Glow Whistle

Përshkrim i shkurtër:

Produkti është i përsosur pak dritë dhe të sigurisë pajisje ju duhet bashkëngjitni tuaj çelësat, shpinës, qese pëlhurë me lajle, dhe më shumë! Ai përfshin një bilbil ndashëm emergjente, shkëlqim të pronarit në teknologjinë e errët, "mode impuls," kursimit të energjisë dhe një regjim kujtesë. dhuratë e madhe për mom, baba, gjysh, mësues, ose fëmijë të moshës shkollore. Kjo e bën përditshme gatishmërisë thjeshtë!

Detail Product

Produkt Tags

ÇFARË ËSHTË?
Produkti është i përsosur pak dritë dhe të sigurisë pajisje ju duhet bashkëngjitni tuaj çelësat, shpinës, qese pëlhurë me lajle, dhe më shumë!
Ai përfshin një bilbil ndashëm emergjente, shkëlqim të pronarit në teknologjinë e errët, "mode impuls," kursimit të energjisë dhe një regjim kujtesë. Dhuratë e madhe për mom, baba, gjysh, mësues, ose fëmijë të moshës shkollore. Kjo e bën përditshme gatishmërisë thjeshtë!

Përshkrimi
1: elektrik dore Keylight
2: glows në kohë errët All Night
3: ndashëm Emergency Whistle (115dB)
4: Ruajtja e Energjisë Mode Pulse
05:15 Minute Reminder Mode
Lloji Battery: CR2016 x2
Est. Run Times: të plotë në - 2.3hours. PULSE MODE - 140 orë.
15 MINUTE REMINDER- 1,037 orë

 


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat!