• sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • sns01

Funksioni Multi pishtar, multifunksionale elektrik dore-FS-1001

Përshkrim i shkurtër:

Ky produkt është vetëm elektrik dore që ju do të takohen kurrë. Ajo kombinon të gjitha funksionet e PUSI tradicionale dhe diçka krejtësisht të re dhe SPECIALE !! Duaje atë! 300 Lumen Spotlight (lartë-strobe-ulët) 6 LED punë të lehta, 6 LED UV / Black Light

Detail Product

Produkt Tags

Çfarë është produkt?
Ky produkt është vetëm elektrik dore që ju do të takohen kurrë. Ajo kombinon të gjitha funksionet e PUSI tradicionale dhe diçka krejtësisht të re dhe SPECIALE !! Duaje atë!
300 Lumen Spotlight (lartë-strobe-ulët)
6 LED Work Light
6 LED UV / Black Light
Red Lens Filter
Reusable Glow Stick
AAA Bateri paketë
Powerful Function

4

HOW DOES THE POWERFUL FUNCTION WORK?
Cover LEDs me reusable shkëlqim shkop. Kthejeni LEDs për rreth 3 sekonda. Ju vetëm akuzuar shkop shkëlqim. Tani përdorin shkop shkëlqim në dritën tuaj dhe për të shpëtuar bateri tuaj.

Si e CIKLI Elektriku e veta?
Shtypni dhe mbani "On" button derisa dritat injoroj. Produkti tani është duke punuar në cikle të kursimit të energjisë. Tani ju mund të mbajë një ndriçim glow shkop pa kullues bateri tuaj.

SI KA reusable GLOW Stick punë?
Brenda shkop reusable shkëlqim janë kristalet gjigante të stroncium aluminat. Kjo është zgjuarit, më të shpejtë akuzuar, dhe më të gjatë me ngjyra të ndezura glow-in-the-dark në treg. Mendoni e si shkëlqim në yjet e errëta të rrinë në tavan, por në steroid.

03

ÇFARË BËN JONË glow-in-the-dark SO BRIGHT?
Glow-in-the-dark tradicionale vjen në një pluhur, mendoj se e pluhur si miliona sponges vogël që absorbojnë dritën për të ngarkuar. Pasi plotësisht e ngarkuar çdo grimcë individ lëshon një shkëlqim të nivelit të ulët deri sa ajo shkon nga të energjisë. Kjo është arsyeja pse shkëlqim tradicionale në errësirë nuk është se e ndritshme sepse grimcat janë aq të vogla sasinë e dritës që ata mund të mbajnë dhe të lëshojnë është minimal. Ndërsa Kristal shkëlqim këtij produkti janë gjigand, madhësia e tyre i madh grimcë u lejon atyre për të absorbuar më shumë dritë dhe të lëshojnë më shumë dritë për më gjatë. Jo për të përmendur që kristalet janë aq të mëdha sytë tuaj do të perceptojnë ato si të ndritshme. Ata janë si sponges mëdha të lehta!

PSE LEHTA UV?
Duke u kthyer në një elektrik dore të rregullt në errësirë mund të shkatërrojë vizionin tuaj natën ose të tërheqë vëmendjen e padëshiruar në vendndodhjen tuaj, kështu që ne i dha këtij elektrik dore një funksion vjedhurazi duke përfshirë dritat e zi. Përdorni dritat e zezë për të shpëtuar vizionin tuaj natën ose thjesht nuk duan të hije peshkun në udhëtimin tuaj të peshkimit. Ju gjithashtu mund të përdorni produktin për të gjetur akrepa, njollat manar, shenjat e sigurisë, dhe më shumë. Ne nuk e përdorin dritën e kuqe, sepse ajo nuk do të ngarkuar Kristal tona.

02

PSE dy opsionet Battery Pack?
Kjo elektrik dore është mbi të gjitha fleksibilitet dhe besueshmërinë kështu që ne jemi duke ofruar përdoruesve dy pako të ndryshme Bateria: 3 bateri AAA (optional) dhe 1 USB rechargeable bateri litium jon.

Ndashëm RED FILTER LENS?
Përdorni filtër të kuqe lente e cila është e përshtatshme të vendosura në pjesën e poshtme të elektrik dore tuaj.

05

 

Like it, but just wanna get one piece?Here is the channel for your buying:

http://www.ksdoingb2c.com/unique-amp-multifunctional-flashlightoutdoor-flashlighttravel-flashlight-fs-1001-p0012.html

 

 


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat!