• sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns01

Profili i kompanisë

Kush jemi ne?
Bazuar në Shenzhen të Kinës, KSDOING jemi një kompani e fokusuar në hulumtimin dhe zhvillimin e produkteve në natyrë dhe pajisjeve të vogla shtëpiake.
Ajo që ne jemi duke ofruar
prodhime në natyrë: cool & Unique DORES, etj
pajisje shtëpiake të vogla: tifozët mini, tifozët USB, tifozët bateri, kompetencat portativ, etj.
Na kontaktoni
Le të shohim se çfarë lloj të produkteve dhe shërbimeve të ndryshme ne mund të sigurojë për ju.

ABX

prodhime në natyrë

Ne jemi kryesisht zhvillimin dhe prodhimin e PUSI të ndryshme multifunksionale për tregjet e hapura dhe të mbyllura use.Our janë të vendosura në Amerikë dhe Japoni, tani, ne do të donim për të ndarë ato për të gjithë konsumatorët në tërë ndërmarrjen world.A moderne, integrimin e projektimin, zhvillimin, derdhur injeksion, shtypjen ekran të naftës, kuvendi dhe prodhimi, mund të sigurojnë efikasitetin dhe cilësinë. Ju kurrë nuk do të pendoheni për të na kontaktoni që prodhimet tona patjetër do të jetë e veçantë për ju dhe tregjet tuaja.
AB2
AB1
ab5
ZSD
er

Pajisjet shtëpiake
Aktualisht, USB dhe bateri Tifozët janë products.You tona kryesore mund të takohen shumë prej tyre në markets.However tuaj, i fuqishëm aftësinë tonë të dizajnit industrial siguron ajo që ju merrni nga ne janë të ndryshme dhe special.Besides, OEM ose ODM urdhërat janë gjithashtu të pranueshme .CE, FCC, çertifikatat RoHS janë të përfshira.

x1
f1
F4
zst1
F3


WhatsApp Online Chat!