• sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • sns01

Мултифункционални Сјај свирче

Краток опис:

Производот е совршен малку светлина и безбедност уред треба да го закачите на вашиот клучеви, ранец, пелена торба, и многу повеќе! Тоа вклучува монтажни итни свирче, комерцијален светат во темница технологија "пулсот на владата", заштеда на енергија и владата потсетник. Голем подарок за мама, тато, дедо, баба, наставник, или училишна возраст детето. Тоа го прави секојдневниот подготвеност едноставно!

детали за производот

Тагови производ

ШТО Е ТОА?
Производот е совршен малку светлина и безбедност уред треба да го закачите на вашиот клучеви, ранец, пелена торба, и многу повеќе!
Тоа вклучува монтажни итни свирче, комерцијален светат во темница технологија "пулсот на владата", заштеда на енергија и владата потсетник. Голем подарок за мама, тато, дедо, баба, наставник, или училишна возраст детето. Тоа го прави секојдневниот подготвеност едноставно!

Опис
1: Keylight Светилка
2: свети во мракот Цела ноќ
3: одвојува итни свирче (115dB)
4: Заштеда на енергија пулсот режим
5:15 минути Потсетник режим
Тип на батерија: CR2016 x2
Est. Стартувај тајмс: целосна - 2.3hours. ПУЛС MODE режим на работа - 140 часа.
15 минути REMINDER- 1.037 часа

 


 • Тема:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   
   WhatsApp Онлајн Chat!