• sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns01

Контактирајте не

KSDOING CO., ОГРАНИЧЕНО

адреса

5 / F, Шанг Вие Меи зграда,

Yantian, Fenggang, Dongguan,

провинцијата Гуангдонг, Кина

Е-пошта

stevenhu@ksdoing-cn.com

461484054@qq.com

телефон

+ 86-13823614265

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!