• sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns01

Профил на компанијата

Кои сме ние?
Врз основа на Шенжен, Кина, KSDOING сме компанија се фокусира на истражување и развој на отворено производи и мали апарати за домаќинство.
Она што се нуди
отворено производи: Кул и Единствени Flashlights, итн
Мали апарати за домаќинство: Мини навивачи, USB навивачи, фанови на батеријата, преносни моќ, итн.
Контактирајте со нас
нека го гледаме она што вид на различни производи и услуги може да обезбеди за вас.

abx

отворено производи

Ние, главно, развој и производство на различни мултифункционален проектори за отворен и затворен use.Our пазари се наоѓаат во Америка и Јапонија, сега, ние би сакале да ги споделите со сите клиенти во целиот world.A модерна претпријатие, интегрирање на дизајн, развој, шприц, печатење масло екран, монтажа и производство, може да се обезбеди ефикасност и квалитет. Вие никогаш нема да жалам да контактирате со нас, бидејќи нашите производи дефинитивно ќе биде посебно за вас и вашиот пазар.
Ab2
AB1
AB5
zsd
er

Апарати за домаќинство
моментов, USB и полначи Навивачите се нашите главни products.You може да се исполнат многу од нив на вашиот markets.However, нашите силни можности индустриски дизајн обезбедува она што го добивате од нас се различни и special.Besides, ОЕМ и ODM наредби се исто така прифатлива .CE, FCC, се вклучени ROHS сертификати.

x1
f1
f4
zst1
f3


WhatsApp Онлајн Chat!